Ümraniye Arçelik Servisi

Kategori: Hizmet Bölgemiz | 0

Ümraniye Arçelik Servisi

Ümraniye Arçelik Servisi olarak Arçelik konusunda tüketicilere her türlü desteği sunan bugün birçok Ümraniye sakini tarafından tercih ediliyor. Bölge sakinleri özellikle Arçelik ürünleri için bakım ve tamirat gibi önemli unsurları servisimiz’den istiyorlar. Türkiye’nin gün geçtikçe büyüyen markalarından biri olan Arçelik’i en iyi şekilde temsil eden firmamız, hızıyla da ve serviste kalite anlayışıyla da bölgede bulunan servisler içerisinde öne çıkanlardan biri… Ümraniye Arçelik ile iletişime geçerek servis talep etmeniz de çok kolay. Web sitesi üzerinde bulunan telefonlardan Ümraniye Arçelik Servisimizle iletişime geçebilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz…

Kalitesi ve hızı ile adından oldukça bahsettiren Ümraniye Arçelik Servisimize telefon yoluyla ulaşmanız mümkün. Siz telefonu kapattığınız zaman, sizlere verilen zaman diliminde evinize gelen deneyimli kadro beyaz eşyanızı, klimanızı ya da kombinizi en kısa zamanda tamir ederek sizlere teslim edecektir. Evde servis anlayışını Türkiye ile tanıştıran firmalardan biri olan Ümraniye Arçelik Servisi, ürünleriniz için gerekli olan yedek parçayı evinizde hemen değiştirebilmekte ya da teknik işlemi hemen evinizde uygulayabilmektedir. Bu da ürününüzün serviste bekleme sorununu ortadan kaldırmaktadır. Ümraniye Arçelik Servisimiz ile dilediğiniz gibi ürününüzün tamiratını yaptırabileceksiniz. Bu sayede ürünlerinizi kısa zamanda geri alabileceksiniz ve ürünlerinizi en iyi şekilde ve sorunsuz bir şekilde tekrar kullanabileceksiniz.

Arçelik Servisi

Hizmetlerimiz

Ümraniye Arçelik Buzdolabı Servisi

Ümraniye Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Ümraniye Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Ümraniye Arçelik Klima Servisi

Servis Bölgemiz

Adem Yavuz mahallesi arçelik servisi · Altınşehir mahallesi arçelik servisi · Armağanevler mahallesi arçelik servisi · Aşağıdudullu mahallesi arçelik servisi · Atakent mahallesi arçelik servisi · Atatürk mahallesi arçelik servisi · Cemil Meriç mahallesi arçelik servisi · Çakmak mahallesi arçelik servisi · Çamlık mahallesi arçelik servisi · Dumlupınar mahallesi arçelik servisi · Elmalıkent mahallesi arçelik servisi · Esenevler mahallesi arçelik servisi · Esenkent mahallesi arçelik servisi · Esenşehir mahallesi arçelik servisi · Fatih Sultan Mehmet mahallesi arçelik servisi · Hekimbaşı mahallesi arçelik servisi · Huzur mahallesi arçelik servisi · Ihlamurkuyu mahallesi arçelik servisi · İnkılap mahallesi arçelik servisi · İstiklal mahallesi arçelik servisi · Kâzım Karabekir mahallesi arçelik servisi · Mehmet Akif mahallesi arçelik servisi · Madenler mahallesi arçelik servisi · Namık Kemal mahallesi arçelik servisi · Necip Fazıl mahallesi arçelik servisi · Parseller mahallesi arçelik servisi · Saray mahallesi arçelik servisi · Site mahallesi arçelik servisi · Şerifali mahallesi arçelik servisi · Tantavi mahallesi arçelik servisi · Tatlısu mahallesi arçelik servisi · Tepeüstü mahallesi arçelik servisi · Topağacı mahallesi arçelik servisi · Yamanevler mahallesi arçelik servisi · Yenisanayi mahallesi arçelik servisi · Yukarıdudullu mahallesi arçelik servisi

Ümraniye Arçelik Servisi

Tarihte Ümraniye

Bir zamanlar Ümraniye tamamen ormanlarla kaplı idi. Her yer orman, ağaç ve yeşil idi. Çünkü iklim orman yetişmesine elverişli durumdaydı. Tarihi kaynaklara göre Ümraniye’ye ilk yerleşenler Frigya’lılardır. Çam ağacını kutsal kabul eden Frigyalılar Küçük ve Büyük Çamlıca’dan başlayarak Alemdağ ve Kayışdağı’na kadar bütün araziyi çam ormanlarıyla donatmışlardı. Sonraki yıllarda Ümraniye’nin bulunduğu yerler Romalılar ve Bizanslılar’ın egemenliğine geçmiştir. İlçe toprakları Bizanslılar’la Müslüman ordular arasında zaman zaman el değiştirmiştir. Anadolu’yu Müslüman yapan ve Türkleştiren ilk devlet Danişmentliler Devletidir. Danişmend Beyliği Bizans topraklarına kadar sızmışlar. Alemdağ’ nın üstünde bir kale yapmışlardır. Danişment Gazi’nin arkadaşı Sultan Turasan Bizanslılar’a karşı bu kalede çok defa savaşmış ve Anadolu’dan beklenen yardımı alamayınca burada öldürülmüştür. Selçuklular İznik’e kadar gelmiş, bu şehir alınmış ve bu şehri ilk başkent yapmışlardır. Osmanlı İmparatorluğu döneminde padişah olan Orhan Gazi bölgeyi Osmanlı topraklarına katmıştır. İlçenin ilk adının “Yalnız Selvi” olduğu söylenmektedir.

Bölge 17. yüzyıl başlarında Osmanlı padişahı I. Ahmet tarafından Şeyh Aziz Mahmut Hüdai’ye vakfedilmiştir. Cumhuriyet döneminden önce Bulgurlu’ya kadar olan bölge bu vakfın malı olarak Üsküdar’a bağlı kasaba olarak kalmıştır. Ümraniye’ye ilk ad olarak Yalnız Selvi demelerinin sebebi birkaç mezar ve birkaç selvi ağacının ve orman arasında birkaç evin bulunmasıdır. Ümraniye’de ilk yerleşenler Balkan Savaşları’ndan sonra, önce Batum’dan ardından da Yugoslavya ve Bulgaristan’dan gelen göçmenlerdir. 1960 yılına kadar köy olarak kalan Ümraniye, Organize Sanayi Bölgesi olarak ilan edilmesinden sonra yoğun göçlere maruz kalmıştır. Belediye ilk defa 1963 yılında kurulmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir