Sultanbeyli Bölge Servisi

Kategori: Hizmet Bölgemiz | 0

Sultanbeyli Servisi

Sultanbeyli servisi beyaz eşya, kombi ve klima.

Firmamız, Sultanbeyli bölgesinde servis ihtiyacınız için yanınızdayız.

Beyaz eşya, klima ve kombi servisi olarak İstanbul Anadolu yakasının tüm ilçelerine aynı servis ücretini almaktayız. Böylelikle yakınınızda veya uzağınızda olmamız ekstra ücretlerle sonuçlanmaz. İşçilik ve parça ücretleri uygun ve kalitelidir.

Aynı gün servis hizmeti acil veya normal fark etmeksizin tüm durumlar için geçerlidir, kayıt alındıktan hemen sonra araçlara gönderilen talebiniz size en hızlı servisi verebilmek için işleme alınır.

Sultanbeyli Servisi
Sultanbeyli Servisi

Hizmetlerimiz

sultanbeyli arçelik servisi

sultanbeyli bosch servisi

sultanbeyli bulaşık makinesi servisi

sultanbeyli buzdolabı servisi

sultanbeyli çamaşır makinesi servisi

Arçelik Servisi

Sultanbeyli Arçelik Servisi olarak Arçelik markalı ürünlerinizde yaşadığınız sorunların çözümü için yanınızdayız. Özel Arçelik servisi olarak hizmetimiz garanti süresi dolmuş beyaz eşyalarınız için ekonomik ve hızlı bir biçimde çözüm amacımız. Arçelik markası ile beraber Beko, Altus gibi firmanın tüm markaları için de aynı hizmet kalitesi ile çalışmalarımız devam ediyor.

Arçelik Servisi olarak firma bünyesinde bulunan tüm markalarda buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, kombi, klima cihazlarınız için kaliteli, güvenilir, bütçenize uyan seçeneklerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Vestel gibi markalar ile beraber pek çok marka için servis hizmeti veriyoruz. Buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, kombi, klima cihazlarınızda gereken onarım, bakım gibi tüm ihtiyaçlar uzman teknisyenlerimiz tarafından hızlı ve ekonomik şekilde çözümlenir.

Bünyemizde çalışan teknisyenlerimizi titizlikle seçeriz, müşterinin mağdur olmaması bizim için çok önemlidir. Eğitimsiz, savurgan ve sorumsuz kişilerle çalışmaktan daima kaçınırız. Güven ve kalite bizim için önemlidir bu yüzden hizmetlerimizde titizlikle çalışmaktayız.

Hizmet Bölgemiz

Abdurrahmangazi  · Adil  · Ahmet Yesevi  · Akşemsettin  · Battalgazi  · Fatih  · Hamidiye  · Hasanpaşa  · Mimarsinan  · Mecidiye  · Mehmet Akif  · Necip Fazıl  · Orhangazi  · Turgutreis  · Yavuz Selim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir