Sancaktepe Arçelik Servisi

Kategori: Hizmet Bölgemiz | 0

Sancaktepe Arçelik Servisi

Sancaktepe Arçelik Servisi olarak Arçelik konusunda tüketicilere her türlü desteği sunan bugün birçok Sancaktepe sakini tarafından tercih ediliyor. Bölge sakinleri özellikle Arçelik ürünleri için bakım ve tamirat gibi önemli unsurları servisimiz’den istiyorlar. Türkiye’nin gün geçtikçe büyüyen markalarından biri olan Arçelik’i en iyi şekilde temsil eden firmamız, hızıyla da ve serviste kalite anlayışıyla da bölgede bulunan servisler içerisinde öne çıkanlardan biri… Sancaktepe Arçelik ile iletişime geçerek servis talep etmeniz de çok kolay. Web sitesi üzerinde bulunan telefonlardan Sancaktepe Arçelik Servisimizle iletişime geçebilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz…

Kalitesi ve hızı ile adından oldukça bahsettiren Sancaktepe Arçelik Servisimize telefon yoluyla ulaşmanız mümkün. Siz telefonu kapattığınız zaman, sizlere verilen zaman diliminde evinize gelen deneyimli kadro beyaz eşyanızı, klimanızı ya da kombinizi en kısa zamanda tamir ederek sizlere teslim edecektir. Evde servis anlayışını Türkiye ile tanıştıran firmalardan biri olan Sancaktepe Arçelik Servisi, ürünleriniz için gerekli olan yedek parçayı evinizde hemen değiştirebilmekte ya da teknik işlemi hemen evinizde uygulayabilmektedir. Bu da ürününüzün serviste bekleme sorununu ortadan kaldırmaktadır. Sancaktepe Arçelik Servisimiz ile dilediğiniz gibi ürününüzün tamiratını yaptırabileceksiniz. Bu sayede ürünlerinizi kısa zamanda geri alabileceksiniz ve ürünlerinizi en iyi şekilde ve sorunsuz bir şekilde tekrar kullanabileceksiniz.

Hizmetlerimiz

Sancaktepe Arçelik Buzdolabı Servisi

Sancaktepe Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Sancaktepe Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Sancaktepe Arçelik Klima Servis

Servis Bölgemiz

Abdurrahmangazi mahallesi arçelik servisi · Akpınar mahallesi arçelik servisi · Emek mahallesi arçelik servisi · Eyüpsultan mahallesi arçelik servisi · Fatih mahallesi arçelik servisi · İnönü mahallesi arçelik servisi · Kemal Türkler mahallesi arçelik servisi · Meclis mahallesi arçelik servisi · Merve mahallesi arçelik servisi · Mevlana mahallesi arçelik servisi · Osmangazi mahallesi arçelik servisi · Safa mahallesi arçelik servisi · Sarıgazi mahallesi arçelik servisi · Veysel Karani mahallesi arçelik servisi · Yenidoğan mahallesi arçelik servisi · Yunus Emre mahallesi arçelik servisi

Sancaktepe Arçelik Servisi

 

Tarihte Sancaktepe

Sancaktepe İlçesi, 22 Mart 2008 tarih ve 26824 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren 5747 sayılı Kanun ile, Ümraniye İlçesine bağlı Sarıgazi ve Yenidoğan beldeleriyle, Kartal ilçesine bağlı Samandıra beldesinin birleştirilerek tüzel kişiliklerinin kaldırılması ile kurulmuştur.

Sancaktepe, İstanbul Anadolu Yakası’nda bir ilçedir. 2008 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. Güneyinde Kartal, güneybatısında Maltepe, batısında Ataşehir ve Ümraniye, kuzeyinde Çekmeköy, doğusunda Pendik ve Sultanbeyli ilçelerine komşudur. İlçe 61,90 kilometrekaredir, nüfusu 241.000’dir ve sınırları dahilinde toplam 20 mahalle ve 1 köy vardır. Ümraniye’ye bağlı Sarıgazi, Yenidoğan ve Kartal’ın Samandıra beldelerinin birleşimiyle ortaya çıkmıştır. İlçe kaymakamlık ve yeni belediye binaları Sarıgazi merkezinde inşa edilmiştir. Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük şehir hastanelerinden birinin ilçe sınırları dahilinde yapılması düşünülmektedir. İnşaatı devam eden 3.köprü ‘nün bağlantı yolları bu ilçenin sınırları içerisinden geçmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir