Pendik Bölge Servisi

Kategori: Hizmet Bölgemiz | 0

Pendik Bölge Servisi

TeknikServis216 (Onay Teknik) adı altında İstanbul Pendik’de başta Arçelik ve Bosch gruplarının, Arçelik, Beko, Bosch, Siemens ve Profilo markalarına ve tüm diğer markalara servis hizmeti sunuyoruz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi ve klima cihazlarınızda tüm teknik ihtiyaçlarda yanınızdayız. Cihazlarınızda ihtiyaç olan bakım, onarım ve montaj hizmetlerini en kaliteli çözüm – en uygun fiyat anlayışı ile yürütmekteyiz.

 

Pendik Servisi
Pendik Servisi

Firmamız, Pendik bölgesinde beyaz eşya, kombi ve klima servis ihtiyacınız için yanınızdayız.

Çağrı Numaramız

0216 379 7 379

Beyaz eşyaların fiyatlarının ucuz olmaması nedeni ile bu cihazları son derece dikkatli bir şekilde kullanmaktadırlar. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, kombi veya klima gibi cihazlar her sene yenilenemeyen eşyalar arasında yer alır. Bir ailenin olmazsa olmaz eşyalarından olan çamaşır makinesi, özellikle de ev hanımları için vazgeçilmezdir. Büyük bir kolaylık sağlayan ve her yıl yeni bir modelinin piyasaya çıkan çamaşır makinelerindeki her çeşit teknik arıza da kişilerin tek ve ilk adresleri teknik servisler olmaktadır. TeknikServis216, çamaşır makinesi servisi müşterilerinin çamaşır makinesi gibi önemli bir cihazında arıza durumunda bir telefon mesafesi kadar yakındır. Buzdolabı ve bulaşık makinesinde ise ev tipi ile endüstriyel cihazlarınızda da her birine gereken hassasiyetle müdahale ediyoruz. Her zaman orijinal parça değişimi ve ekonomik çözümler ile tamiratlarda işinin en iyisi olan TeknikServis216, Pendik Servisi her geçen gün yeniliklere de usta bir şekilde ayak uydurmaya devam etmektedir.

TeknikServis216
TeknikServis216

Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Profilo gibi markalar ile beraber pek çok marka için servis hizmeti veriyoruz. Buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, kombi, klima cihazlarınızda gereken onarım, bakım gibi tüm ihtiyaçlar uzman teknisyenlerimiz tarafından hızlı ve ekonomik şekilde çözümlenir.

Hizmet Alanı

Ahmet Yesevi · Bahçelievler · Batı · Çamçeşme · Çamlık  · Çınardere · Doğu · Dumlupınar · Ertuğrulgazi · Esenler · Esenyalı · Fatih · Fevzi Çakmak · Güllübağlar · Güzelyalı · Harmandere · Kavakpınar · Kaynarca · Kurtköy · Orhangazi · Orta · Ramazanoğlu · Sanayi · Sapanbağları · Sülüntepe · Şeyhli · Velibaba · Yayalar · Yenimahalle · Yenişehir · Yeşilbağlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir