Pendik Bölge Servisi

Kategori: Hizmet Bölgemiz | 1

Pendik Bölge Servisi

TeknikServis216 adı altında İstanbul Pendik’de, Pendik servisi olarak başta Arçelik ve Bosch gruplarının, Arçelik, Beko, Bosch, Siemens ve Profilo markalarına ve tüm diğer markalara servis hizmeti sunuyoruz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi ve klima cihazlarınız için tüm teknik ihtiyaçlarda yanınızdayız. Cihazlarınızda ihtiyaç olan bakım, onarım ve montaj hizmetlerini en kaliteli çözüm – en uygun fiyat anlayışı ile yürütmekteyiz.

 

Pendik Servisi
Pendik Servisi

Firmamız, Pendik bölgesinde beyaz eşya, kombi ve klima servis ihtiyacınız için yanınızdayız.

Beyaz eşya, klima ve kombi servisi olarak İstanbul Anadolu yakasının tüm ilçelerine aynı servis ücretini almaktayız. Böylelikle yakınınızda veya uzağınızda olmamız ekstra ücretlerle sonuçlanmaz. İşçilik ve parça ücretleri uygun ve kalitelidir.

Hizmetlerimiz

pendik arçelik servisi

pendik bosch servisi

pendik bulaşık makinesi servisi

pendik buzdolabı servisi

pendik çamaşır makinesi servisi

pendik klima servisi

pendik kombi servisi

Arçelik Servisi

Pendik Arçelik Servisi olarak Arçelik markalı ürünlerinizde yaşadığınız sorunların çözümü için yanınızdayız. Özel Arçelik servisi olarak hizmetimiz garanti süresi dolmuş beyaz eşyalarınız için ekonomik ve hızlı bir biçimde çözüm amacımız. Arçelik markası ile beraber Beko, Altus gibi firmanın tüm markaları için de aynı hizmet kalitesi ile çalışmalarımız devam ediyor.

Arçelik Servisi olarak firma bünyesinde bulunan tüm markalarda buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, kombi, klima cihazlarınız için kaliteli, güvenilir, bütçenize uyan seçeneklerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Bünyemizde çalışan teknisyenlerimizi titizlikle seçeriz, müşterinin mağdur olmaması bizim için çok önemlidir. Eğitimsiz, savurgan ve sorumsuz kişilerle çalışmaktan daima kaçınırız. Güven ve kalite bizim için önemlidir bu yüzden hizmetlerimizde titizlikle çalışmaktayız.

Beyaz eşyaların fiyatlarının ucuz olmaması nedeni ile bu cihazları son derece dikkatli bir şekilde kullanmaktadırlar. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, kombi veya klima gibi cihazlar her sene yenilenemeyen eşyalar arasında yer alır. Bir ailenin olmazsa olmaz eşyalarından olan çamaşır makinesi, özellikle de ev hanımları için vazgeçilmezdir. Büyük bir kolaylık sağlayan ve her yıl yeni bir modelinin piyasaya çıkan çamaşır makinelerindeki her çeşit teknik arıza da kişilerin tek ve ilk adresleri teknik servisler olmaktadır. TeknikServis216, çamaşır makinesi servisi müşterilerinin çamaşır makinesi gibi önemli bir cihazında arıza durumunda bir telefon mesafesi kadar yakındır. Buzdolabı ve bulaşık makinesinde ise ev tipi ile endüstriyel cihazlarınızda da her birine gereken hassasiyetle müdahale ediyoruz. Her zaman orijinal parça değişimi ve ekonomik çözümler ile tamiratlarda işinin en iyisi olan TeknikServis216, Pendik Servisi her geçen gün yeniliklere de usta bir şekilde ayak uydurmaya devam etmektedir.

TeknikServis216
TeknikServis216

 

Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Profilo gibi markalar ile beraber pek çok marka için servis hizmeti veriyoruz. Buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, kombi, klima cihazlarınızda gereken onarım, bakım gibi tüm ihtiyaçlar uzman teknisyenlerimiz tarafından hızlı ve ekonomik şekilde çözümlenir.

Hizmet Alanı

Ahmet Yesevi · Bahçelievler · Batı · Çamçeşme · Çamlık  · Çınardere · Doğu · Dumlupınar · Ertuğrulgazi · Esenler · Esenyalı · Fatih · Fevzi Çakmak · Güllübağlar · Güzelyalı · Harmandere · Kavakpınar · Kaynarca · Kurtköy · Orhangazi · Orta · Ramazanoğlu · Sanayi · Sapanbağları · Sülüntepe · Şeyhli · Velibaba · Yayalar · Yenimahalle · Yenişehir · Yeşilbağlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir