Web sitemiz www.teknikservis216.com’u ziyaret eden bütün gerçek ve tüzel kişiler okuduğunuz bu kullanıcı sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılmaktadır. Kullanıcı sözleşmesinin tamamını kabul etmiyorsanız bu siteyi kullanmayınız.

www.teknikservis216.com sitesinde yer alan yazılı ve görsel içeriklerin tamamı İstanbul Anadolu yakasına hizmet ve bilgi sunan beyaz eşya, kombi, klima özel servisinin mülkiyetindedir. Sitemizde okuduğunuz tüm makaleler sadece bilgilendirme niteliğindedir. Bu web site içinde bulunan yazılı ve görsel içerikler sebebi ile yaşanabilecek risklerden, oluşabilecek sorunlardan mesul değildir.

Kullanıcı, sitemizdeki bu bilgileri ne şekilde kullanacağı konusunda özgürdür ve sorumluluğun tamamı kendisindedir. www.teknikservis216.com’da bulunan bilgilerin yorumu, kullanımı ve sonuçları kullanıcıya aittir ve kullanıcı, kullanıcı sözleşmesini okuyarak sitenin sadece bilgilendirme amaçlı yayın oluşturduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

Kullanıcı, www.teknikservis216.com tarafından sunulan hizmet’in kullanımı sırasında gerçek veya tüzel üçüncü kişilere zarar vermesi halinde, söz konusu zarardan ve/veya hukuka aykırı fiilden bizzat sorumlu olduğunu ve www.teknikservis216.com tamamen sorumsuz olduğunu gayrikabili rücu kalmak üzere beyan, kabul ve taahhüt eder. Üçüncü şahıslarla ilgili olarak ortaya çıkabilecek ihtilaflarda; üçüncü şahısların her türlü tazminat taleplerinde www.teknikservis216.com’un herhangi bir şekilde sorumlu tutulamayacağını, tutulması halinde de www.teknikservis216.com’un katlanmak zorunda kalacağı her türlü zarar ve masrafı www.teknikservis216.com’un söz konusu zarar ve masrafın karşılanmasına ilişkin kullanıcıya göndereceği yazılı talepten sonra ivedilikle karşılayacağını kullanıcı gayrikabili rücu olmak üzere peşinen kabul, beyan ve taahhüt eder…

Sitemiz moderatörleri haricinde 3. kişilerin yaptığı yorum, yazı ve fotoğraflar bunları ekleyenlerin sorumluluğundadır ve sitemiz kesinlikle bu yazılı ve görsel içeriklerden sorumlu değildir. Bu yorumlara göre karar vermek kişinin kendi sorumluluğundadır. Bazen bu yorumlar reklam amaçlı, yanıltıcı olabilir. Bu nedenle bu yorumlara göre hareket etmeden evvel bir profesyonelden tavsiye almalısınız.

Sitemizde bilgi paylaşanlar bu bilginin gizli olmadığını ve kamu tarafından bilinmesinde bir sakınca olmadığını kabul etmiş sayılmaktadır. Sitemizde oluşturulan bağlantılarla ilgili yaşanabilecek sorunlardan, olası şikayetlerden web sitemiz mesul değildir. Burada sitemizi kullananların, yukarıda yazılı kullanıcı sözleşmesini okuduğu, anladığı ve kabul ettiğini taahhüt eder.