Kombi Servisi

TeknikServis216 Kombi Servisi olarak İstanbul Anadolu yakası kapsamında müşterilerimizin iklimlendirme ihtiyaçları için çözüm üretmekteyiz. Kombi cihazlarınızda ihtiyaç duyulan bakım ve onarım hizmetlerini deneyimli ekibimiz ile hızlı ve ekonomik şekilde çözümlüyoruz.

 

KOMBİ SERVİS BÖLGEMİZ

Anadolu yakası kombi servis, Acıbadem kombi servis, Ataşehir kombi servis, Bostancı kombi servis, Çekmeköy kombi servis, Erenköy kombi servis, Göztepe kombi servis, Kadıköy kombi servis, Kartal kombi servis, Kurtköy kombi servis, Maltepe kombi servis, Pendik kombi servis, Samandıra kombi servis, Sancaktepe kombi servis, Sultanbeyli kombi servis, Tuzla kombi servis, Ümraniye kombi servis, Üsküdar kombi servis, Yakacık kombi servis

Onay Teknik kombi servisi

Petek Ve Tesisat Temizliği

Petek ve tesisat temizliği, doğalgaz da ekonomi sağlamak için öncelikli yapılması gerekli işlemlerin başında gelmektedir. Kaloriferde ısıyı petekler oluşturur. Bu ısının en verimli halde mekana geçmesi için petekler ve tesisatın temiz olması şarttır. Peteklerin içerisinde zamanla oluşan çamur, kir, tortu, kireç benzeri maddeler nedeni ile ısıtılma sağlanan mekan yeterince ısınmaz. Sonuçta ödediğiniz doğalgaz faturasının karşılığını alamamış oluruz. Petek temizliği sonrasında yaklaşık %40 oranında tasarruf sağlanabilmektedir.

SERVİS VERDİĞİMİZ MARKALAR

Airfel kombi servis, Alarko kombi servis, Arçelik kombi servis, Ariston kombi servis, Baymak kombi servis, Beko kombi servis, Bosch kombi servis, Buderus kombi servis, Demirdöküm kombi servis, Eca kombi servis, Ferroli kombi servis, İmmergaz kombi servis, Protherm kombi servis, Siemens kombi servis, Vaillant kombi servis, Viessmann kombi servis

Kış aylarında yoğun bir şekilde kullanılan kombiler, günümüzde farklı amaçlar ile artık her mevsim kullanılmaya başlanmıştır. Kişilerin soğuk günlerde ısınmasını sağlayan ve aynı zamanda sıcak su ihtiyacını da gideren kombiler, kişilerin yaşamlarını çok daha kolay bir hale getirmekte oldukça etkili bir faktör olmaktadır.

Birçok teknik servis firması müşterilerinin kombi problemlerinde hizmet verse de müşteriler için kombilerinin öneminin bilincinde olamamaktadır. Kombiler hassas yapılara sahip olduğu için personellerin yaptığı her işleme büyük bir özen göstermesi gerekmektedir. TeknikServis216, bu konuda müşterileri tarafından beğenilerek tercih edilen bir firma olmaya devam etmektedir. Kombi bakımı yapacak kişilerin kesinlikle bilgili ve de deneyimli olması gerekmektedir. Kişilerin teknik servis seçiminde güven vermesi ve firmanın deneyimli olmasına özen göstermesi son derece önemli bir konudur. Kombi arızalanmaları kişilerin hayatlarını tehlike altına soktuğu gibi yanlış bir şekilde onarılan ya da takılan kombilerde de birçok tehlike bulunabilmektedir. Kombilerin sürekli olarak arızalanmaması için kişilerin belirli periyotlar aralığında kombi bakımlarının yaptırması gerekmektedir.

Kombi Servisi Ve Bakım

TeknikServis216, müşterilerine kombi bakım ve onarım konusunda en kaliteli hizmetleri sunmaya devam etmektedir. Kombilerde birçok bölüm bulunmakta ve bu bölümler farklı görevleri yerine getirmektedirler. Sürekli olarak kullanılan kombiler belirli bir zaman sonra aşınmalara ve de deformasyonlara uğrayabilmektedir. Bu gibi durumları ortadan kaldırmak isteyen kombi kullanıcılarının tek tercihleri TeknikServis216 kombi servis ekibi olmaktadır. TeknikServis216, kombi sistemlerindeki her türlü bölümü en ince ayrıntısına kadar onarmakta ve de en kaliteli bakımlarını gerçekleştirmektedir. Öncelikle kombi borularındaki birikmiş tozlar özel ekipmanlar eşliğinde temizlenir. Bir diğer önemli alanlardan biri olan yanma haznesindeki birikmiş tozlar ve kirler de temizlenerek kombinin temel bakımı gerçekleştirilmektedir. Daha sonra müşterilerin şikâyetleri doğrultusunda meydana gelmiş olan arızalanmaların tamiratı yapılarak kombilerin ilk gün ki gibi kaliteli bir şekilde çalışması sağlanmaktadır.

Kombilerde arızalanmaları giderilebilmesi için kombi sistemlerinin en ince ayrıntısına kadar bilinmesi gerekmektedir. TeknikServis216 firmasının bünyesinde çalışan bilgili ve deneyimli teknik kadrosu sayesinde kombi servisi en kaliteli şekilde gerçekleştirilirken aynı zamanda bu işlemler en yüksek güvenlik önlemleri ile sağlanabilmektedir.