Klima Servisi

TeknikServis216 (Onay Teknik) olarak İstanbul Anadolu yakası kapsamında müşterilerimizin iklimlendirme ihtiyaçları için çözüm üretmekteyiz. Klima cihazlarınız için, montaj, demontaj, bakım, gaz şarjı, onarım ile beraber ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri sağlıyoruz.

Son yıllarda büyük bir hız ile hayatımıza giren klimalar, sürekli olarak kullanılmakta olup ev ve ofislerde büyük bir ferahlık sağlamaktadır. Özellikle de sıcak bölgelerde yoğun bir şekilde kullanılan klimalar, zaman içerisinde deformasyona uğrar ve bu nedenle de performanslarında ciddi ölçüde azalmalar görülebilir.

Onay Teknik Klima Servisi

SERVİS VERDİĞİMİZ MARKALAR

Alarko klima servisi, Arçelik servisi, Baymak klima servisi, Beko klima servisi, Bosch klima servisi, Daikin klima servisi, Demirdöküm klima servisi, Lg klima servisi, Mitsubishi klima servisi, Siemens klima servisi, Toshiba klima servisi, Vestel klima servisi

 

Klimalar, sürekli olarak kullanıldığı için kullanıcıların düzenli periyotlar ile klima bakımı yaptırmaları gerekmektedir. İçerisine giren toz, kir ve mikroplarından arındırılmayan klimalar sık sık arızalanır ve bu da kişilerin sağlıklarını tehdit eder. Klima kullanımında gereken dikkatin gösterilmemesi, yanlış kullanım ve bakım yaptırılmaması gibi durumlar klimaların kullanım ömrünü kısaltmaktadır. Klimaların kullanıldığı alanlarda sigara içilmemesi, ortamın havalandırılmadan sürekli olarak klima açılması gibi durumlarda klimalar arızalanabilmektedir. Klima arızalanmalarında TeknikServis216 klima servisi, müşterilerine kaliteli hizmetler sunmaya devam etmektedir. İstanbul Anadolu yakasında hizmetlerine devam eden TeknikServis216, deneyimli personel kadrosuna sahip olan ender teknik servis firmaları arasında yer almaktadır. Birçok sistemin bir araya gelmesi ile oluşan ve yüksek teknolojilere sahip olan klimalarda oluşan en küçük arızalanmaların dahi deneyimli kişiler tarafından ortadan kaldırılması gerekmektedir. TeknikServis216, her marka ve her model klimaların arızalarını en kısa sürede giderirken müşterilerine aynı zamanda en uygun fiyatları da sunmaktadır. Soğutma ve ısıtma işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştiren ve son yıllarda hemen her ev ve ofiste sıkça kullanılan klimaların arızalanmasında kişiler TeknikServis216 firmasından destek almayı tercih etmektedirler. Müşteriler kendilerine sunulan eşsiz ve kaliteli teknik servis hizmetinden son derece memnun kalmakta ve TeknikServis216 firmasını tercih etmeye devam etmektedirler.

SERVİS BÖLGEMİZ

Anadolu yakası klima servisi, Acıbadem klima servisi, Ataşehir klima servisi, Bostancı klima servisi, Çekmeköy klima servisi, Erenköy klima servisi, Göztepe klima servisi, Kadıköy klima servisi, Kartal klima servisi, Kurtköy klima servisi, Maltepe klima servisi, Pendik klima servisi, Samandıra klima servisi, Sancaktepe klima servisi, Sultanbeyli klima servisi, Tuzla klima servisi, Ümraniye klima servisi, Üsküdar klima servisi, Yakacık klima servisi

Beyaz eşya tamiratında müşteriler teknik servis tercih ederken, kaliteye önem verdiği kadar uygun fiyatlara da önem vermektedirler. TeknikServis216 firması müşterilerinin her türlü klima problemlerini en kısa sürede ortadan kaldırırken aynı zamanda piyasadaki en uygun fiyatları da müşterilerine sunmaya devam etmektedir. En başarılı ve de en hızlı şekilde ortadan kaldırılan klima arızalarından sonra TeknikServis216 firması müşterilerine 1 yıl kullanım garantisi de sunarak klimaların kullanım ömürlerini de önemli ölçüde arttırarak müşterilerini memnun etmektedir.

Satın aldığınız klimanızı uzun yıllar efektif bir şekilde kullanabilmeniz için gerekli bakım ve onarımın uzman kişiler tarafından yapılması gereklidir. Firmamız yenilikleri devamlı takip eden etkin ekibi ile klima cihazlarınızda ihtiyaç duyduğunuz bütün işlemleri en ekonomik ve hızlı bir biçimde çözümlemektedir.