Klima Servisi

TeknikServis216 Klima Servisi olarak İstanbul Anadolu yakası kapsamında müşterilerimizin iklimlendirme ihtiyaçları için çözüm üretmekteyiz. Klima cihazlarınız için, montaj, demontaj, bakım, gaz şarjı, onarım ile beraber ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri sağlıyoruz.

Son yıllarda büyük bir hız ile hayatımıza giren klimalar, sürekli olarak kullanılmakta olup ev ve ofislerde büyük bir ferahlık sağlamaktadır. Özellikle de sıcak bölgelerde yoğun bir şekilde kullanılan klimalar, zaman içerisinde deformasyona uğrar. Bu nedenle de performanslarında ciddi ölçüde azalmalar görülebilir.

Onay Teknik Klima Servisi

SERVİS VERDİĞİMİZ MARKALAR

Alarko klima servis, Arçelik servis, Baymak klima servis, Beko klima servis, Bosch klima servis, Daikin klima servis,  Demirdöküm klima servis, Lg klima servis, Mitsubishi klima servis, Siemens klima servis, Toshiba klima servis, Vestel klima servis

 

Klimalar, sürekli olarak kullanıldığı için kullanıcıların düzenli periyotlar ile klima bakımı yaptırmaları gerekmektedir. İçerisine giren toz, kir ve mikroplarından arındırılmayan klimalar sık sık arızalanır ve bu da kişilerin sağlıklarını tehdit eder. Klima kullanımında gereken dikkatin gösterilmemesi, yanlış kullanım ve bakım yaptırılmaması gibi durumlar klimaların kullanım ömrünü kısaltmaktadır. Klimaların kullanıldığı alanlarda sigara içilmemesi, ortamın havalandırılmadan sürekli olarak klima açılması gibi durumlarda klimalar arızalanabilmektedir. Klima arızalanmalarında TeknikServis216 klima servisi, müşterilerine kaliteli hizmetler sunmaya devam etmektedir. İstanbul Anadolu yakasında hizmetlerine devam eden TeknikServis216, deneyimli personel kadrosuna sahip olan ender teknik servis firmaları arasında yer almaktadır. Birçok sistemin bir araya gelmesi ile oluşan ve yüksek teknolojilere sahip olan klimalarda oluşan en küçük arızalanmaların dahi deneyimli kişiler tarafından ortadan kaldırılması gerekmektedir. TeknikServis216, her marka ve her model klimaların arızalarını en kısa sürede giderir. Müşterilerine aynı zamanda en uygun fiyatları da sunmaktadır. Soğutma ve ısıtma işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirir klimalar. Ve son yıllarda hemen her ev ve ofiste sıkça kullanılan klimaların arızalanmasında kişiler TeknikServis216 firmasından destek almayı tercih etmektedirler. Müşteriler kendilerine sunulan eşsiz ve kaliteli teknik servis hizmetinden son derece memnun kalmaktadır. TeknikServis216 firmasını tercih etmeye devam etmektedirler.

KLİMA SERVİSİ BÖLGEMİZ

Anadolu yakası klima servisi, Acıbadem klima servis, Ataşehir klima servis, Bostancı klima servis, Çekmeköy klima servis, Erenköy klima servis, Göztepe klima servis, Kadıköy klima servis, Kartal klima servis, Kurtköy klima servis, Maltepe klima servis, Pendik klima servis, Samandıra klima servis, Sancaktepe klima servis, Sultanbeyli klima servis, Tuzla klima servis, Ümraniye klima servis, Üsküdar klima servis, Yakacık klima servis

Beyaz eşya tamiratında müşteriler teknik servis tercih ederken, kaliteye önem verdiği kadar uygun fiyatlara da önem vermektedirler. TeknikServis216 firması müşterilerinin her türlü klima problemlerini en kısa sürede ortadan kaldırırken aynı zamanda piyasadaki en uygun fiyatları da müşterilerine sunmaya devam etmektedir. En başarılı ve de en hızlı şekilde ortadan kaldırılan klima arızalarından sonra TeknikServis216 firması müşterilerine 1 yıl kullanım garantisi de sunarak klimaların kullanım ömürlerini de önemli ölçüde arttırarak müşterilerini memnun etmektedir.

Satın aldığınız klimanızı uzun yıllar efektif bir şekilde kullanabilmeniz için gerekli bakım ve onarımın uzman kişiler tarafından yapılması gereklidir. Firmamız yenilikleri devamlı takip eden etkin ekibi ile klima cihazlarınızda ihtiyaç duyduğunuz bütün işlemleri en ekonomik ve hızlı bir biçimde çözümlemektedir.