Kartal Arçelik Servisi

Kategori: Hizmet Bölgemiz | 0

Kartal Arçelik Servisi

Kartal Arçelik Servisi olarak Arçelik konusunda tüketicilere her türlü desteği sunan bugün birçok Kartal sakini tarafından tercih ediliyor. Bölge sakinleri özellikle Arçelik ürünleri için bakım ve tamirat gibi önemli unsurları servisimiz’den istiyorlar. Türkiye’nin gün geçtikçe büyüyen markalarından biri olan Arçelik’i en iyi şekilde temsil eden firmamız, hızıyla da ve serviste kalite anlayışıyla da bölgede bulunan servisler içerisinde öne çıkanlardan biri… Kartal Arçelik ile iletişime geçerek servis talep etmeniz de çok kolay. Web sitesi üzerinde bulunan telefonlardan Kartal Arçelik Servisimizle iletişime geçebilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz…

Kalitesi ve hızı ile adından oldukça bahsettiren Kartal Arçelik Servisimize telefon yoluyla ulaşmanız mümkün. Siz telefonu kapattığınız zaman, sizlere verilen zaman diliminde evinize gelen deneyimli kadro beyaz eşyanızı, klimanızı ya da kombinizi en kısa zamanda tamir ederek sizlere teslim edecektir. Evde servis anlayışını Türkiye ile tanıştıran firmalardan biri olan Kartal Arçelik Servisi, ürünleriniz için gerekli olan yedek parçayı evinizde hemen değiştirebilmekte ya da teknik işlemi hemen evinizde uygulayabilmektedir. Bu da ürününüzün serviste bekleme sorununu ortadan kaldırmaktadır. Kartal Arçelik Servisimiz ile dilediğiniz gibi ürününüzün tamiratını yaptırabileceksiniz. Bu sayede ürünlerinizi kısa zamanda geri alabileceksiniz ve ürünlerinizi en iyi şekilde ve sorunsuz bir şekilde tekrar kullanabileceksiniz.

Arçelik Servisi

Hizmetlerimiz

Kartal Arçelik Buzdolabı Servisi

Kartal Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Kartal Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Kartal Arçelik Klima Servisi

Bölgemiz

Atalar mahallesi arçelik servisi · Cevizli mahallesi arçelik servisi · Cumhuriyet mahallesi arçelik servisi · Çavuşoğlu mahallesi arçelik servisi · Esentepe mahallesi arçelik servisi · Gümüşpınar mahallesi arçelik servisi · Hürriyet mahallesi arçelik servisi · Karlıktepe mahallesi arçelik servisi · Kordonboyu mahallesi arçelik servisi · Orhantepe mahallesi arçelik servisi · Ortamahalle mahallesi arçelik servisi . Petrol-İş mahallesi arçelik servisi · Soğanlık mahallesi arçelik servisi · Topselvi mahallesi arçelik servisi · Uğur Mumcu mahallesi arçelik servisi · Yakacık mahallesi arçelik servisi · Yalı mahallesi arçelik servisi · Yukarı mahalle arçelik servisi · Yunus mahallesi arçelik servisi

Kartal Arçelik Servisi

Tarihte Kartal

Kartal İlçesinin tarihi gelişimini 6.yüzyılın başlarından itibaren incelemek olanaklıdır. İlçenin Samandıra ve Yakacık gibi yerleşim birimlerinde yapılan kazılarda çıkan tarihi yapıtların Bizans dönemine ait oldukları anlaşılmıştır. 1080-1083 yıllarında bütün Anadolu’yu ele geçiren Selçuklu Sultanı Kutalmışoğlu Süleyman Şah tarafından Pendik, Kartal ve Maltepe’nin ele geçirilmesinden sonra bu hükümdarla zamanın Bizans İmparatoru arasında Dragos Çayı sınır olarak belirlenerek 1081 yılında bir antlaşma yapılmış ve Süleyman Şah bu sınırın dışına çıkmamayı taahhüt etmiştir. Bu çay bugünkü Maltepe’nin batısında Maltepe ile Kartal arasında sınırı teşkil eden ve Dragos tepesinin yanından geçerek denize dökülen küçük bir sudur. Anadolu’da Türklerle Bizanslıların ilk sınırı bu anlaşma ile oluşturulmuştur. Kartal, 1400 yıllarında Osmanlı İmparatorluğu topraklarına katılmıştır. 1755 yılında Adalar’a bağlı bir nahiye olan Kartal 1757’de Üsküdar’a bağlı bir nihayi olur. 1850’de İzmit Sancağı’na bağlı bir kaza olan Kartal, 1861’de Vilayet Nizamiyesi’yle tekrar Üsküdar’a bağlanır. 1870 yılında çıkarılan bir nizamnameyle Kartal bir kaymakamlık olarak teşkil edilir ve bir yıl sonra temelli olarak İstanbul şehremaneti sınırlarına katılır. 1871 Vilayet Nizamnamesi gereğince Kartal’da belediye kurulur. Kartal, 1888 yılında İstanbul şehremaneti sınırlarına katılır.

1928’e kadar, o zaman Üsküdar’a bağlı olan Kadıköy’ün Bostancı, İçerenköy, Suadiye, İnönü ve Kayışdağı mahallelerini ve bugünkü Adalar ilçesini kapsıyordu. 1947 yılında, endüstri bölgesi olarak ilan edilmesinin ardından, Kartal, İstanbul’un hızla büyüyen ilçelerinden biri haline gelmiştir. 1951’de Gebze’den Tuzla beldesini alan ilçe, 1973’te, Haydarpaşa-Gebze banliyö tren hattının açılması ile birlikte bu gelişme ivme kazanmıştır. 1987’ye kadar İstanbul’un büyük ilçelerinden olan ve o dönem batıda Kadıköy, kuzeybatıda Üsküdar ve Beykoz, kuzeyde Şile ve doğuda Gebze ilçelerine komşu olan Kartal, 1987’de Pendik, 1992’de Maltepe (1994’te Ümraniye’ye geçen ve bugün Ataşehir’e bağlı Yeni Çamlıca mahallesini kapsıyordu) ve Sultanbeyli ilçelerinin ayrılmasıyla oldukça küçülmüştür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir