Fagor Servisi İstanbul

Fagor Servisi, İstanbul Anadolu yakasında, Fagor markalı endüstriyel mutfak cihazlarınıza hizmet vermek için yanınızdayız. Fagor marka buzdolabı, bulaşık makinesi ve tüm Fagor cihazlarınızda oluşan arızaları, bakımı, tamiri ve tüm teknik servis hizmetini sağlamaktayız.

Fagor markası adı altındaki mutfak cihazlarınızda oluşan arıza durumlarında Fagor servis olarak telefonun diğer ucundayız. TeknikServis216 olarak size en hızlı, en kaliteli ve en ekonomik teknik servis hizmetini sağlıyoruz. Firmamız, üstün hizmet kalitesi, çözüm odaklı yaklaşımı ile öncelikli olarak yerinde, detaylı test ihtiyacı olduğunda teknik servis atölyesinde cihazınızı ilk kullanılan zamandaki haline getirecektir.

Fagor Servisi

 

Uzman ve donanımlı ekibimiz adresinize gelmeden 1 saat önce sizi arayarak bildirir. Fagor endüstriyel teknik servis hizmetleri, tüm bakım onarım işlemlerini orijinal yedek parçalar ile sağlamaktadır. Fagor bulaşık makinesı servisi olarak tamir bakım hizmetinin yanında, deterjanları, parlatıcıları ile bunların pompalarını da tedarik etmekteyiz. Piyasada bulabileceğiniz en üst kalite deterjan, parlatıcı ve pompalarına ihtiyac olması halinde ekonomik fiyatlar ile satışı yapılmaktadır. Fagor buzdolabı servisi olarak ise fagor markası yanında diğer tüm markalar için de en kaliteli biçimde hizmet sağlıyoruz.

Endüstriyel mutfak cihazlarınızı alırken projenize uygun cihazları tercih etmenizi tavsiye ederiz. Catering firmaları, yemekhane mutfakları, pastahane mutfakları, cafe, restaurant, bar ve resmi kurumlar gibi mutfaklarda endüstriyel cihazlara hizmet vermekteyiz.

Garanti süresini doldurmuş cihazlarınız uygun fiyat güvencesi ile 1 yıl garantili malzeme ve işçilik veriyoruz.

SERVİS BÖLGEMİZ

Anadolu yakası Fagor servis, Acıbadem Fagor servis, Ataşehir Fagor servis, Bostancı Fagor servis, Çekmeköy Fagor servis, Erenköy Fagor servis, Göztepe Fagor servis, Kadıköy Fagor servis, Kartal Fagor servis, Kurtköy Fagor servis, Maltepe Fagor servis, Pendik Fagor servis, Samandıra Fagor servis, Sancaktepe Fagor servis, Sultanbeyli Fagor servis, Tuzla Fagor servis, Ümraniye Fagor servis, Üsküdar Fagor servis, Yakacık Fagor servis