Endüstriyel Buzdolabı Servisi

Firmamız TeknikServis216, İstanbul Anadolu yakasında endüstriyel buzdolabı servisi olarak tüm markalara bakım, onarım hizmeti sunuyoruz. Kaliteli, hızlı ve ekonomik çözüm noktası. Her biri alanında uzman ve eğitimli personelimiz ile endüstriyel tip tüm soğutucu cihazlarınız için, en uygun bütçe ve en kaliteli servis prensibi ile hizmet sağlıyoruz.

Sanayi Tipi Soğutma Servisi

Endüstriyel mutfağın içerisinde soğutma cihazları çok önemli bir yer tutar. Catering firmaları, yemekhane mutfakları, pastahane mutfakları, cafe, restaurant, bar ve resmi kurum mutfaklarına hizmet veriyoruz. Endüstriyel soğutma servisi olarak soğuk oda, buz makinesi, soğutucular ve tüm soğutma cihazlarına hizmet vermekteyiz.

Alanında uzman ve donanımlı ekibimiz servis öncesi arayarak bilgilendirme yapar. Hızlı bir biçimde arıza yaşanan noktaya ulaşımı sağlar. Endüstriyel soğutma servisi hizmetleri, tüm arıza bakım onarım hizmetlerinde orijinal yedek parçalar ile onarım sağlamaktadır. Sanayi buzdolabı servisi olarak tüm markalar için en kaliteli biçimde hizmet sağlıyoruz.

SERVİS BÖLGEMİZ

Acıbadem endüstriyel buzdolabı servis, Ataşehir endüstriyel buzdolabı servis, Bostancı endüstriyel buzdolabı servis, Çekmeköy  endüstriyel buzdolabı servis, Erenköy endüstriyel buzdolabı servis, Göztepe endüstriyel buzdolabı servis, Kadıköy endüstriyel buzdolabı servis, Kartal endüstriyel buzdolabı servis, Kurtköy endüstriyel buzdolabı servis, Maltepe endüstriyel buzdolabı servis, Pendik endüstriyel buzdolabı servis, Samandıra endüstriyel buzdolabı servis, Sancaktepe endüstriyel buzdolabı servis, Sultanbeyli endüstriyel buzdolabı servis, Tuzla endüstriyel buzdolabı servis, Ümraniye endüstriyel buzdolabı servis, Üsküdar endüstriyel buzdolabı servis, Yakacık endüstriyel buzdolabı servis

Hizmet Verdiğimiz Markalar

Fagor buzdolabı servisi, Empero buzdolabı servisi, Kromo buzdolabı servisi, Kayalar buzdolabı servisi, Edesa buzdolabı servisi, Classeq buzdolabı servisi, S2000 buzdolabı servisi, Arisco buzdolabı servisi, Myco buzdolabı servisi, Asber buzdolabı servisi, İnoksan buzdolabı servisi, Özti buzdolabı servisi, Öztiryakiler buzdolabı servisi, Atalar buzdolabı servisi, Maksan buzdolabı servisi ve Electrolux buzdolabı servisi cihazlarınıza teknik servis hizmeti veriyoruz.