Endüstriyel Bulaşık Makinesi Servisi

Sanayi Tipi Ve Endüstriyel Bulaşık Makinesi Servisi

Endüstriyel bulaşık makinesi servisi olarak TeknikServis216 markamız ile yıllardır hizmeti sürdüren firmamız, deneyim ve tecrübesi ile hizmetinizde. Eğitimli personeli ile sanayi tipi bulaşık makineleriniz, kullanım süresince oluşabilecek bütün arızalarda hızlı ve doğru müdahale etmektedir. Arızalarda, müşteri mağduriyetini eksiksiz ve en kısa sürede gidermek esas amacımız olmaktadır.

Endüstriyel bulaşık makine servisi, İstanbul Anadolu yakasında Fabrikalar, Oteller, Askeri Tesisler, Hastaneler, Restoranların yanı sıra bu tip cihazları kullanan tüm küçük esnaf ve lokantalara hizmet vermektedir. TeknikServis216 isimli firmamız özel servis olmaktadır. Atalay, Kayalar, Maksan, Edesa, Electrolux, İnoksan, Öztiryakiler, Empero, Fagor markaları da dahil olmak üzere tüm sanayi tipi bulaşık makinesi cihazlarına teknik servis hizmeti vermektedir.

Kazandığımız tecrübeler neticesinde, dayanıklılık ve doğru performans açısından, bulaşık makineleri üzerinde kullanılmakta olan yedek parçaların kalitesi asli öneme sahiptir. Bu yüzden sanayi tipi bulaşık makinesi teknik servis hizmeti veren firmamız yedek parça seçiminde dikkatli ve özenli davranmaktadır.

Ana ilkemiz, yapmakta olduğumuz her onarım hizmetinde, edindiğimiz bilgileri uygulamaya koymak için iyi bir fırsat yarattığıdır. Yıllardır hizmet sektörü içerisinde öğrenmiş olduğumuz bilgiler ile çok fazla tecrübe edinmiş bir teknik ekibe sahip olduk. Çalıştığımız her sene çok fazla adette teknik servis hizmeti vermemiz sonucu, bize referans, güven ve tecrübe olarak geri dönmektedir.

Sanayi Tipi Bulaşık Makinesi İçin Diğer Hizmetlerimiz

  • BULAŞIK MAKİNESİ DETERJANI
  • BULAŞIK MAKİNESİ PARLATICI
  • BULAŞIK MAKİNESİ DETERJAN POMPASI
  • BULAŞIK MAKİNESİ PARLATICI POMPASI
  • ENDÜSTRİYEL KİREÇ ÇÖZÜCÜ
  • ENDÜSTRİYEL YAĞ ÇÖZÜCÜ
  • PASLANMAZ YÜZEY PARLATICI

Endüstriyel mutfakta bakımı iyi yapılmış bulaşık makinesi demek, kar etmekle eş anlama gelmektedir. En iyi olan ekipman, üretken ve kusursuz çalışan ekipmandır. İyi bir ekipman, daha iyi iş üretmek, müşteri memnuniyetini artırmak ve sonuçta daha fazla kar etmek demektir.

Hizmet Verdiğimiz Markalar

Fagor bulaşık makinesi servisi, Empero bulaşık makinesi servisi, Hilta bulaşık makinesi servisi, Kromo bulaşık makinesi servisi, Kayalar bulaşık makinesi servisi, Edesa bulaşık makinesi servisi, Classeq bulaşık makinesi servisi, Omniwash bulaşık makinesi servisi, Arisco bulaşık makinesi servisi, Myco bulaşık makinesi servisi, Asber bulaşık makinesi servisi, İnoksan bulaşık makinesi servisi, Özti bulaşık makinesi servisi, Öztiryakiler bulaşık makinesi servisi, Atalar bulaşık makinesi servisi, Maksan bulaşık makinesi servisi ve Electrolux bulaşık makinesi servisi için teknik servis hizmeti veriyoruz.