Çamaşır Makinesi Servisi

İstanbul Anadolu yakasında tüm semtler için çamaşır makinesi servisi hizmeti veriyoruz. Yenilikleri takip eden deneyimli ekibimiz ile tüm markalar için hizmetinizdeyiz. Çamaşır makinenizde oluşan tüm sorunlarınız da orjinal yedek parça ve uygun fiyat teminatımızdır.

Onay Teknik Çamaşır Makinasi Servisi

Modeller hakkında bilgi almak için buraya tıklayın

SERVİS VERDİĞİMİZ BAZI MARKALAR

Altus çamaşır makinesi servisi, Arçelik çamaşır makinesi servisi, Ariston çamaşır makinesi servis, Bosch çamaşır makinesi servisi, İndesit çamaşır makinesi servis, Profilo çamaşır makinesi servis, Sanayi çamaşır makinesi servisi, Siemens çamaşır makinesi servis, Beko çamaşır makinesi servis, Vestel çamaşır makinesi servis, Elektrolux çamaşır makinesi servis

Garanti süresini doldurmuş olan çamaşır makinelerinizi tamir ettirmek için güven duyabileceğiniz bir atölye arayışında iseniz, dürüst, güleryüzlü, ekonomik ve hızlı çözümler ile telefonun diğer ucundayız. Cihazlar kullanım şartları, parçaların ekonomik ömrünün dolması ve bulunduğu ortam nemi gibi sebepler sonucu arızalanabilir. Örneğin bir çamaşır makineniz var ve bu cihazın kapasitesinin üzerinde yıkamalar yapıyorsunuz, bu bir süre sonra cihazın bozulmasına ve bazı parçaların artık çalışmayacak hale gelmesine neden olabilir. Sizlerin de bildiği gibi çamaşır makinelerinde 5 kg, 8 kg, 10 kg gibi kilo farklılıkları bulunmaktadır. Bu kilo farklılıklarına aldırış etmeden üzerinde yazan kilodan yüksek miktarda yükleme yapılıp çalıştırıldığı durumlarda belki hemen olmasa da kısa süre içinde sizler için sıkıntılı durumlar ortaya çıkarabilir. Makineler çoğunlukla banyoda bulunmaktadır, banyonun sıcak ve nemli ortamı çamaşır makinelerimize uygun olmaması sebebi ile bozulma veya yıpranma durumu kaçınılmaz oluyor! Banyodan başka bir yer yok ise burayı mutlak surette devamlı havalandırmak cihaz ömrüne katkı sağlıyacaktır.

Destek almak adına, bizlere ulaşabilir ve çamaşır makinesi servisi için bizi tercih ederek bozulan parçaların orijinalleri ile değiştirilmesini talep edebilirsiniz. Anadolu yakasında tüm ilçelere hizmet veriyoruz. Bizi aradığınız takdirde ekibimiz gelerek sizin bozulmuş olan çamaşır makinenizi inceler, arızayı tespit eder ve bozulan parçaları orijinal yedek parça ile değiştirerek tekrar ilk günkü gibi çalışmasını sağlar! Ödemenizi nakit yada kredi kartı alternatiflerinden birini seçerek kaliteli servis hizmeti deneyimini yaşayabilirsiniz.

 

SERVİS BÖLGEMİZ

Anadolu yakası çamaşır makinesi servis, Acıbadem çamaşır makinesi servis, Ataşehir çamaşır makinesi servis, Bostancı çamaşır makinesi servis, Çekmeköy çamaşır makinesi servis, Erenköy çamaşır makinesi servis, Göztepe çamaşır makinesi servis, Kadıköy çamaşır makinesi servis, Kartal çamaşır makinesi servis, Kurtköy çamaşır makinesi servis, Maltepe çamaşır makinesi servis, Pendik çamaşır makinesi servis, Samandıra çamaşır makinesi servis, Sancaktepe çamaşır makinesi servis, Sultanbeyli çamaşır makinesi servis, Tuzla çamaşır makinesi servis, Ümraniye çamaşır makinesi servis, Üsküdar çamaşır makinesi servis, Yakacık çamaşır makinesi servis

Çamaşır Makineniz Çalışmıyor ise;

-Çamaşır makinasına elektrik gelip gelmediğini kontrol edin.
-Çamaşır makinasının bağlı olduğu Sigortayı Kontrol Edin. Arıza Elektrikle alakalı ise Elektrikçi Çağırın.
Elektrik Geliyor çamaşır makinası çalışmıyor ise;
-Makinenin elektronik beyni arıza yapmış olabilir.
-Makinenin ana yıkama motoru arıza yapmış olabilir.
Çamaşır Makinesi Su Alıyor fakat Su Boşaltmıyor ise;
-Musluktan su gelip gelmediğini kontrol edin.
-Çamaşır makinası beyni kumanda etmiyor olabilir.
-Su alma işlemini gerçekleştiren elektronik ventil veya su boşaltma işlemini gerçekleştiren su pompası arıza yapmış olabilir.
Çamaşır Makinesi Su Kaçırıyor ise;
-Atık su giderini kontrol edin.
-Çamaşır Makinesinin su giriş ve su tahliye hortumlarını kontrol edin. Çamaşır Makinesinin su pompası keçelerden kaçırıyor olabilir.