Çamaşır Makinesi Servisi

İstanbul Anadolu yakasında tüm semtler için servisimiz mevcuttur. Yenilikleri takip eden deneyimli ekibiz ile tüm markalar için hizmetinizdeyiz. Çamaşır makinenizde oluşan tüm sorunlarınız da orjinal yedek parça ve uygun fiyat teminatımızdır.

Onay Teknik Çamaşır Makinasi Servisi

Modeller hakkında bilgi almak için buraya tıklayın

SERVİS VERDİĞİMİZ BAZI MARKALAR

Altus çamaşır makinesi servisi, Arçelik çamaşır makinesi servisi, Ariston çamaşır makinesi servisi, Bosch çamaşır makinesi servisi, İndesit çamaşır makinesi servisi, Profilo çamaşır makinesi servisi, Sanayi çamaşır makinesi servisi, Siemens çamaşır makinesi servisi, Beko çamaşır makinesi servisi, Vestel çamaşır makinesi servisi, Elektrolux çamaşır makinesi servisi

Garanti süresini doldurmuş olan çamaşır makinelerinizi tamir ettirmek için güven duyabileceğiniz bir atölye arayışında iseniz, dürüst, güleryüzlü, ekonomik ve hızlı çözümler ile telefonun diğer ucundayız. Cihazlar kullanım şartları, parçaların ekonomik ömrünün dolması ve bulunduğu ortam nemi gibi sebepler sonucu arızalanabilir. Örneğin bir çamaşır makineniz var ve bu cihazın kapasitesinin üzerinde yıkamalar yapıyorsunuz, bu bir süre sonra cihazın bozulmasına ve bazı parçaların artık çalışmayacak hale gelmesine neden olabilir. Sizlerin de bildiği gibi çamaşır makinelerinde 5 kg, 8 kg, 10 kg gibi kilo farklılıkları bulunmaktadır. Bu kilo farklılıklarına aldırış etmeden üzerinde yazan kilodan yüksek miktarda yükleme yapılıp çalıştırıldığı durumlarda belki hemen olmasa da kısa süre içinde sizler için sıkıntılı durumlar ortaya çıkarabilir. Makineler çoğunlukla banyoda bulunmaktadır, banyonun sıcak ve nemli ortamı çamaşır makinelerimize uygun olmaması sebebi ile bozulma veya yıpranma durumu kaçınılmaz oluyor! Banyodan başka bir yer yok ise burayı mutlak surette devamlı havalandırmak cihaz ömrüne katkı sağlıyacaktır. Destek almak adına, bizlere ulaşabilir ve çamaşır makinesi servisi için bizi tercih ederek bozulan parçaların orijinalleri ile değiştirilmesini talep edebilirsiniz. Anadolu yakasında tüm ilçelere hizmet veriyoruz. Bizi aradığınız takdirde ekibimiz gelerek sizin bozulmuş olan çamaşır makinenizi inceler, arızayı tespit eder ve bozulan parçaları orijinal yedek parça ile değiştirerek tekrar ilk günkü gibi çalışmasını sağlar! Ödemenizi nakit yada kredi kartı alternatiflerinden birini seçerek kaliteli servis hizmeti deneyimini yaşayabilirsiniz.

SERVİS BÖLGEMİZ

Anadolu yakası çamaşır makinesi servisi, Acıbadem çamaşır makinesi servisi, Ataşehir çamaşır makinesi servisi, Bostancı çamaşır makinesi servisi, Çekmeköy çamaşır makinesi servisi, Erenköy çamaşır makinesi servisi, Göztepe çamaşır makinesi servisi, Kadıköy çamaşır makinesi servisi, Kartal çamaşır makinesi servisi, Kurtköy çamaşır makinesi servisi, Maltepe çamaşır makinesi servisi, Pendik çamaşır makinesi servisi, Samandıra çamaşır makinesi servisi, Sancaktepe çamaşır makinesi servisi, Sultanbeyli çamaşır makinesi servisi, Tuzla çamaşır makinesi servisi, Ümraniye çamaşır makinesi servisi, Üsküdar çamaşır makinesi servisi, Yakacık çamaşır makinesi servisi

Çamaşır Makineniz Çalışmıyor ise;

-Çamaşır makinasına elektrik gelip gelmediğini kontrol edin.
-Çamaşır makinasının bağlı olduğu Sigortayı Kontrol Edin. Arıza Elektrikle alakalı ise Elektrikçi Çağırın.
Elektrik Geliyor çamaşır makinası çalışmıyor ise;
-Makinenin elektronik beyni arıza yapmış olabilir.
-Makinenin ana yıkama motoru arıza yapmış olabilir.
Çamaşır Makinesi Su Alıyor fakat Su Boşaltmıyor ise;
-Musluktan su gelip gelmediğini kontrol edin.
-Çamaşır makinası beyni kumanda etmiyor olabilir.
-Su alma işlemini gerçekleştiren elektronik ventil veya su boşaltma işlemini gerçekleştiren su pompası arıza yapmış olabilir.
Çamaşır Makinesi Su Kaçırıyor ise;
-Atık su giderini kontrol edin.
-Çamaşır Makinesinin su giriş ve su tahliye hortumlarını kontrol edin. Çamaşır Makinesinin su pompası keçelerden kaçırıyor olabilir.