Buzdolabı Servisi

Ev Tipi Ve Endüstriyel Tip Buzdolabı Servisi

Firmamız, İstanbul Anadolu yakasında buzdolabı servisi olarak tüm markalara buzdolabı bakım, onarım hizmeti vermektedir. Hızlı ve ekonomik çözüm noktası. Alanında uzman ve eğitimli personellerimiz ile ev tipi, endüstriyel tip ve tüm soğutucu cihazlarınız için, en kaliteli servis ve en uygun bütçe prensibi ile hizmet sağlıyoruz.

Onay Teknik buzdolabı servisi

SERVİS BÖLGEMİZ

Anadolu yakası buzdolabı servis, Acıbadem buzdolabı servis, Ataşehir buzdolabı servis, Bostancı buzdolabı servis, Çekmeköy buzdolabı servis, Erenköy buzdolabı servis, Göztepe buzdolabı servis, Kadıköy buzdolabı servis, Kartal buzdolabı servis, Kurtköy buzdolabı servis, Maltepe buzdolabı servis, Pendik buzdolabı servis, Samandıra buzdolabı servis, Sancaktepe buzdolabı servis, Sultanbeyli buzdolabı servis, Tuzla buzdolabı servis, Ümraniye buzdolabı servis, Üsküdar buzdolabı servis, Yakacık buzdolabı servis

Buzdolabı, bir ev ve ofisde olmazsa olmaz beyaz eşyalardan birisidir. Kişilerin besinlerinin bozulmasını önleyen ve uzun süreler muhafaza etmesini sağlayan buzdolapları piyasada farklı kalite ve fiyatlar ile satışa sunulmaya devam edilmektedir.

İstanbul Anadolu yakasında hizmet veren ve müşterilerinin memnuniyetini esas alarak çalışmalarına devam eden TeknikServis216, arızalanmış veya bakım zamanı gelmiş olan buzdolaplarını en kaliteli şekilde onarmaktadır. Müşterileri için buzdolaplarının öneminin bilincinde olan TeknikServis216, deneyimli teknik personelleri ve kullandıkları donanımlı ekipmanları ile birlikte arızaların en ince ayrıntısını bile büyük bir başarı ile ortadan kaldırabilmektedir. Beyaz eşyalar arasında büyük bir öneme sahip olan buzdolabı, ev ve ofislerde oldukça sık bir biçimde kullanılmaktadır. Buzdolabı üretimi sırasında birçok hassas malzeme bir araya getirilmiştir. Bu nedenle de son derece hassas olan buzdolaplarının kullanımına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Sanayi Tip Soğutma Servisi

Endüstriyel mutfak cihazları içerisinde soğutma cihazları çok önemli bir yer tutar. Catering firmaları, yemekhane mutfakları, pastahane mutfakları, cafe, restaurant, bar ve resmi kurumlar gibi mutfaklarda endüstriyel buzdolabı servisi hizmeti vermekteyiz.

Uzman ve donanımlı ekibimiz size ulaşmadan 1 saat önce arayarak bilgilendirma yapar. Endüstriyel soğutucu servis hizmetleri, tüm bakım onarım işlemlerini orijinal yedek parçalar ile sağlamaktadır. Sanayi buzdolabı servisi olarak tüm markalar için en kaliteli biçimde hizmet sağlıyoruz.

Buzdolabı arızalanmasında en çok rastlanan arızalanma olan su kanallarının tıkanması gibi problemler TeknikServis216 buzdolabı servisi aracılığı ile ortadan kaldırılmaktadır. Buzdolabından ses gelmesi, su kanallarının tıkanması ile ürünün su akıtması, aşırı ısınma gibi problemler teknik servislerin çözümleyebileceği sorunlardır. Bu nedenle de kişiler buzdolaplarında bu gibi sorunlar ile karşı karşıya kaldıklarında aradıkları ilk ve tek teknik servis, TeknikServis216 firması olmaktadır. bu gibi sorunların üzerinde durulmaması ve dikkate alınmaması durumu çok daha ciddi problemlerin ortaya çıkmasına sebep olabilmektedir. Daha büyük maddi kayıpların ortaya çıkmaması için kişilerin güvendikleri teknik servis firmaları ile irtibata geçmesi gerekmektedir.

SERVİS VERDİĞİMİZ BAZI MARKALAR

Altus buzdolabı servis, Arçelik buzdolabı servisi, Ariston buzdolabı servisi, Beko buzdolabı servisi, Bosch buzdolabı servisi, Endüstriyel buzdolabı servisi, İndesit buzdolabı servis, Miele buzdolabı servis, Profilo buzdolabı servis, Siemens buzdolabı servisi, Vestel buzdolabı servis, Vitrin buzdolabı servis, Elektrolux buzdolabı servis, Market dolabı servisi, Sanayi buzdolabı servisi, Şarküteri dolabı servisi, Soğuk oda servisi, Sütlük servisi

Buzdolaplarında meydana gelen her türlü sorun, ürün içerisinde yiyeceklere de zararlı olabilmektedir. Buzdolabı kapağının uzun süre açık kalması, gaz kaçağı yaşanması, donduruculardaki fanların aşınarak görevini yapamaması gibi durumlar buzdolabı içerisindeki her türlü besine zarar verdiği gibi buzdolabının kullanım ömrünü de ciddi ölçüde azaltabilmektedir. TeknikServis216, müşterilerinin yaşadığı bu problemlerde bir telefon kadar yakınında olmaya devam etmektedir. Anadolu yakasında hizmet veren ve bu kaliteli hizmetleri sonucunda müşterilerine oldukça uygun fiyatlar sunan TeknikServis216, yaptığı işlemler sonrasında ürünlere 1 yıl garanti hizmetini de sunmakta ve müşterilerinin memnuniyetini en yüksek seviyede tutmaktadır.

Soğutucu Arızaları

Buzdolabı Soğutma yapmıyor ise?
1-Buzdolabının kapı fitillerinin eskimiş olması ısı kaybına neden olabilir, fitiller eski ve deforme ise değiştirilmesi gerekir.
2- Buzdolabınızın hava kanalları tıkanmış olabilir. Bunun sebebi rezistansların arızalanması veya kanallara bir madde kaçması olabilir.
3- Buzdolapları içindeki gaz sayesinde soğutma yaparlar. Buzdolabınızdaki muhtemel gaz kaçağı soğutma yapmasını engellemektedir. Buzdolabınıza gaz yüklemesi gerekebilir.
4- Soğutucu çalışıyor ama çok ses yapıyorsa, muhtemelen ekovat (motor) yada fan motoru ömrünü doldurmuş demektir.
5- Buzdolabı su akıtıyor; Muhtemelen rezistansların tıkanması sonucu kanallar tıkanacak ve soğutucu terleme yapacaktır.
Dipfreeziniz Kar yapıyor?
1-Buzdolabınızın dipfreez kısmı kapak fitilleri eskimiş olması içeri hava ve Isı almasına sebep olur. Buda karlanmaya yol açabilir
2-Soğutucunuzun kapı fitillerinin değişmesi yada menteşelerin elden geçmesi dondurucunuzu eski performansına döndürebilir.
3- Cihazın gazı azaldığında karlanma yapabilir, böyle bir durumda gaz ilavesi yapılmalıdır..