Anadolu Yakası Beyaz Eşya Servisi

TeknikServis216 olarak İstanbul Anadolu yakasında başta Arçelik ve Bosch markaları ve tüm markalar için beyaz eşya servisi hizmeti sunuyoruz. Cihazlarınızda ihtiyaç olan montaj, bakım ve onarım hizmetlerini en uygun fiyat – en kaliteli çözüm mantığı ile yürütmekteyiz.

Herkes evine ya da iş yerine en kaliteli eşyaları almak ister. Piyasada oldukça pahalı fiyatlardan satışa sunulan beyaz eşyalar, her evde ve ofiste bulunması gereken temel eşyalar arasında yer almaktadır. Hal böyle olunca da kişilerin en çok özen gösterdikleri eşyaları da beyaz eşyalar olmaktadır.

Firmamız marka bağımsız olmakla beraber Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Profilo markalarında uzmanlığını kanıtlamış ve diğer marka cihazların da servis bakım hizmetlerinde aynı detaycı ve kaliteli hizmet anlayışından taviz vermemektedir.

Beyaz eşya servisi

SERVİS BÖLGEMİZ

Anadolu yakası servisi, Acıbadem servisi, Ataşehir servisi, Bostancı servisi, Çekmeköy servisi, Erenköy servisi, Göztepe servisi, Kadıköy servisi, Kartal servisi, Kurtköy servisi, Maltepe servisi, Pendik servisi, Samandıra servisi, Sancaktepe servisi, Sultanbeyli servisi, Tuzla servisi, Ümraniye servisi, Üsküdar servisi, Yakacık servisi

Beyaz eşyaların fiyatlarının pahalı olması nedeni ile kişiler bu eşyalarını son derece dikkatli bir biçimde kullanmaktadırlar. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, kombi veya klima gibi eşyalar her sene değiştirilemeyen eşyalar arasında yer almaktadır. Bir evde olmazsa olmaz eşyalardan olan çamaşır makinesi, özellikle de bayanlar için vazgeçilmezdir. Büyük bir kolaylık sağlayan ve her sene yeni bir modelinin piyasaya sürüldüğü çamaşır makinelerindeki her türlü teknik arıza da kişilerin ilk ve tek adresleri teknik servisler olmaktadır. TeknikServis216, çamaşır makinesi servisi müşterilerinin çamaşır makinesi gibi önemli beyaz eşyalarının arızalanması durumunda bir telefon kadar yakındır. Orijinal parça değişimi ve diğer tüm teknik tamiratlarda işinin en iyisi olan TeknikServis216, her geçen gün çıkan yeniliklere de son derece usta bir şekilde ayak uydurmaya da devam etmektedir.

Beyaz Eşya Servisinin Önemi

Bulaşık makinesi, kişilerin hayatına büyük bir hızla girmiş ve yine özellikle de bayanların en büyük yardımcısı olmuştur. Uzun saatler boyunca bulaşık yıkamak istemeyen ve de hem elektrikten hem de sudan tasarruf etmek isteyen kişiler için bulaşık makineleri son derece büyük bir öneme sahip olmaktadır. Bulaşık makinelerinde ortaya çıkan arızalanmalarda TeknikServis216 firması müşterilerine bulaşık makinesi servisi hizmeti vermeye devam etmektedir. Buzdolabı servisi ekibimiz hem evlerinizde, hem de sanayi tipi her türdeki soğutma cihazlarınıza istenen güvenilir servis yaklaşımını vermektedir. İstanbul Anadolu yakasında hizmetlerini sürdüren bu firma, deneyimli personel kadrosu ve teknolojik ekipmanları ile birlikte rakiplerinden bir adım önde olmayı başarmaktadır. Kış aylarının vazgeçilmezi kombi, yaz aylarının vazgeçilmezi ise klima sistemleri olmaktadır. Kişilerin hayatlarında oldukça büyük bir öneme sahip olan kombi ve klimalarda meydana gelen her türlü teknik problemlerde kişiler için hizmet veren TeknikServis216 en kaliteli hizmetleri müşterilerine en uygun fiyatlar ile sunmaktadır.

                Müşterilerinin memnuniyetleri üzerine kurulmuş olan TeknikServis216, piyasadaki en uygun fiyatları sunması ile birlikte müşterilerine 1 yıl garanti imkânı da sunarak beyaz eşya servisi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

endüstriyel mutfak servisi

Firmamız ev tipi cihazlarınız ile beraber endüstriyel mutfak cihazlarınız için de servis vermektedir. Her türlü teknik gelişmeyi takip eden ve sürekli eğitimler ile alanlarında uzman ve profesyonel ekibimiz ile  hizmetinizdeyiz. Yüksek müşteri memnuniyeti çerçevesinde, onarımlarda orjinal yedek parça kullanılır ve yapılan işlemler 1 yıl garantimiz altındadır.