İstanbul Arçelik Servisi

İstanbul Bölge Arçelik Servisi olarak sizlere çok uzun yıllardır en kaliteli, en ekonomik ve en uzman teknik servis hizmeti sunan atölyelerin başında gelmekteyiz. İstanbul Anadolu yakasında tüm ilçeler ve tüm mahallelerine arçelik marka beyaz eşya teknik servis hizmeti vermekteyiz. Acil olarak çamaşır makinesi, bulaşık makinesi veya buzdolabı servisine ihtiyacınız varsa yapmanız gereken çağrı merkezimizi aramaktır. Siz çağrı merkezimizi aradığınızda arıza ile ilgili sizden kısa bir bilgi istenecek ve yaklaşık arıza tespiti yapıldıktan sonra iletişim bilgilerinizi alarak ilgili teknik servis ekibi adresinize yönlendirilecektir.

Beyaz eşya servis hizmetini veren pek çok teknik servis bulunmaktadır ama arçelik markasına özel teknik servis ekiplerinden oluşuyor. Hedef misyonumuz, %100 müşteri memnuniyeti ile teknik servis hizmeti vermek. Verdiğimiz hizmete güveniyoruz ve bu sebepten dolayı 1 yıl parça garantisini her arçelik beyaz eşya servisinde standart olarak sunuyoruz.

Uzun yıllardır teknik servis hizmeti sunan firmamızın müşteri memnuniyet oranı %100 dür. Bütün servis hizmetlerimizde orjinal yedek parça değişimi yapmaktayız. Her kullandığımız yedek parça için 1 sene güvence vermekteyiz. Arçelik markalı çamaşır, bulaşık makinesi ve buzdolabı arızalarında en uygun fiyat – en kaliteli çözüm mantığı ile arçelik servisi hizmetini yürütmekteyiz.

SERVİS BÖLGEMİZ

Anadolu Yakası Arçelik Servisi, Ataşehir Arçelik Servisi, Beykoz Arçelik Servisi, Çekmeköy Arçelik Servisi, Kadıköy Arçelik Servisi, Kartal Arçelik Servisi, Maltepe Arçelik Servisi, Pendik Arçelik Servisi, Sancaktepe Arçelik Servisi, Sultanbeyli Arçelik Servisi, Tuzla Arçelik Servisi, Ümraniye Arçelik Servisi, Üsküdar Arçelik Servisi.